Villaggio Riccio - Stan, Itálie, Apúlie, Gargano, Mattinata, 24.6.2018, Večeře
Číslo zájezdu: 132980336

Villaggio Riccio - Stan

Itálie » Apúlie » Gargano » Mattinata

Gargano - Mattinata, Stan starstarstar

LM


Villaggio Riccio - Stan

Termín:

24.6.2018 - 4.7.2018
Další termíny

Strava:

Večeře

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

11 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Gargano Villaggio Riccio
Ubytování
Stan

Stany jsou 4-lůžkové (2 oddělené ložnice) - bez sociálního zařízení


Vybavení:molitanové matrace na dřevěných podlážkách
přikrývka s polštářem
elektrické osvětlení
bez vařiče (možnost využití centrální kuchyňky)
lednička
venkovní plastový nábytek (plastové židle a stůl) + slunečník
sada nádobí (hrnce, pánev, miska, příbory, sklenice, talíře, hrnky)

Povinný poplatek za povlečení a úklid 8 EUR/os/pobyt
Zahrnuje: povlečení, prostěradlo a ručník/os., závěrečný úklid, toaletní papír, utěrku, houbičku a jar/stan.


1 neobsazené lůžko ve stanu - 500 Kč/pobyt
Neobsazená lůžka se platí pouze v měsících červenec a srpen, v měsících květen, červen, září a říjen bez doplatku.Popis zájezdu
Areál Villaggio Riccio

V areálu je zákazníkům k dispozici česky mluvící zástupce CK. Ubytování zákazníků, informativní schůzky, zajišťování fakultativních výletů, tak i technické problémy s ubytováním i inventářem řeší pracovníci recepce.Možnost cvičení aerobicu a zumby hlavně v měsících červenec a srpen, posilovna je k dispozici zdarma. Každý večer probíhá v areálu Villaggio Riccio animační program - společenské aktivity nebo večerní disco. Během dne se pořádají různé turnaje v beach volejbalu, nohejbalu a mnoho dalších.


Parkování je přímo v areálu Villaggio Riccio na vyhrazeném hlídaném místě. Areál je oplocený a přes noc hlídaný. V areálu je nutno dodržovat noční klid od 1:00-6:00 hod.


Sprchy s teplou vodou, WC, prostor na umývání nádobí a praní jsou v areálu umístěny centrálně. Společné sociální zařízení není vybaveno záchodovými prkénky, toaletním papírem, mýdlem, šamponem ani ručníky. Voda v sociálních zařízeních a objektech je pitná, ale mírně slaná. Pitná voda z řádu je dostupná na vyhrazených místech zdarma.


UPOZORNĚNÍ: Villaggio Riccio a jeho okolí včetně přístupů na pláž nejsou vhodné pro invalidy-vozíčkáře.


V místě pobytu vybírají pracovníci recepce při příjezdu zákazníků vratnou kauci ve výši 1000 Kč nebo 50 EUR za objekt.V areálu máme k dispozici WIFI, můžete si na recepci zakoupit kódy, které vás připustí internetu.Můžete si vybrat ze tří možností:


1. 3 EUR – max. 1 den – kapacita 150 MB


2. 12 EUR – max. 7 dnů – kapacita 800 MB


3. 15 EUR – max. 10 dnů – kapacita 1200 MB


Po vyčerpání kapacity MB bude přístup na internet zpomalen na rychlost 64/64kbit. Objem přenesených dat se sčítá oběma směry (upload+download).


Přístup k WIFI je Vám k dispozici v celém areálu Villaggio Riccio a na pláži Lido Riccio.


Městečko Mattinata, které má přibližně 7000 obyvatel se nachází v jižní a možná nejkrásnější části poloostrova Gargano asi 30 minut pomalé pěší chůze od areálu Villaggio Riccio. Má klidnou pěší zónu s úzkými uličkami, tak typickými pro jižní Itálii, elegantními obchůdky, romantickými kavárničkami a pizzeriemi.Všechny informace najdete na našich stránkách

Strava

Dvouchodová servírovaná večeře (polévka, hlavní jídlo a džbánek s vodou), možnost dokoupení v CK za 120 Kč/os/den nebo v Itálii na recepci za 6 EUR/os/den.
Lze zakoupit pouze na celý pobyt, nikoliv na jednotlivé dny. Připravuje český kuchař, výběr ze dvou jídel - nabídka menu bude zveřejněna zde. Klientům je k dispozici jídelna s posezením.

Doprava

Do našeho areálu Villaggio Riccio využíváme autobusovou přepravu zahraničními autobusy s klimatizací a WC, s DVD přehrávačem, s možností zakoupení nápojů po cestě za Kč (pivo, nealko, káva, čaj). Jede se po trase A: Brno - Praha - Plzeň - Rozvadov - Itálie (Mattinata) nebo po trase B: Brno - Mikulov - Itálie (Mattinata) nebo po trase C:Ostrava - Olomouc - Brno - Mikulov - Itálie (Mattinata), nejsou možná jiná nástupní místa. Nástupní místo Ostrava je za poplatek 400 Kč, Olomouc 200Kč (svoz tam i zpět). Místenky na sedadla je možné si zakoupit v CK 260,-/os/tam i zpět. Důležité informace najdete zde. Přesný čas odjezdu je uveden v Pokynech k odjezdu, které každý zákazník obdrží od CK e-mailem, poštou nebo osobně spolu s Voucherem.

Cena zahrnuje
ubytování, pojištění CK proti úpadku, případnou autobusovou dopravu, služby delegáta
Cena nezahrnuje
parkování, cestovní pojištění, neobsazená lůžka, klubovou kartu, poplatek za lehátko na pláži, poplatek za povlečení a závěrečný úklid
Pořadatelem tohoto zájezdu je GARGANO CK s.r.o., IČ 28292731.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK