Baško Polje - stany, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baško Polje, 22.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 129085942

Baško Polje - stany

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Baško Polje

, Stan

LM


Baško Polje - stany

Termín:

22.6.2018 - 1.7.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

4 499 Kč  -33 %
2 999 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
TIP: oblíbený kemp v klidném prostředí.

BAŠKO POLJE - patří mezi oblíbené místo českých turistů na Makarské riviéře. Nachází se cca 1 km jižně od populárního letoviska Baška Voda a cca 1,2 km severně od krásného letoviska Promajna. Vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, bohatstvím okolních borových lesů a jedinečnou přírodní scenérií, které dominuje hřeben pohoří Biokovo.

Ubytování
Rozsáhlý kemp se nachází v hustém borovém lese, přímo na pobřeží s krásnými upravenými plážemi s pozvolným vstupem do vody a s dostatkem stínu. Kemp je dobře vybavený. Součástí je rychlé občerstvení, restaurace, obchod, pekárna, plážový bar, sociálních zařízení a sprchy. Pro aktivní dovolenou je zde k využití několik víceúčelových hřišť a další prostory například pro cvičení. Tuto nabídku pak rozšiřují další možnosti aktivit v přilehlé Bašce Vodě. Podél pobřeží vede upravená osvětlená cesta, po které se příjemnou procházkou dostanete do Bašky Vody nebo Promajny.

Stany naší cestovní kanceláře jsou umístěny ve střední části kempu nad recepcí ve vzdálenosti cca 400 - 450 metrů od pláže . K pláži se dostanete za pár minut příjemným stínem. Klientům, pro které je tato vzdálenost velká nebo mají například zdravotní problémy, nabízíme svoz za malý poplatek na pláž i z pláže.

Pro klienty jsou zde umístěny 2 zcela nové pingpongové stoly a 30 ks nových jízdních kol k zapůjčení (za poplatek). Klientům je také k dispozici velká LCD televize s českými programy a posezením.

Zánovní 5 lůžkové stany se speciálním nepromokavým povrchem - 2 ložnice (2+3), vařič, základní nádobí, lednice, elektřina, stolek se židlemi a venkovní stříška.
Možnost obsazení 6. osobou bez nároku na lůžko a vybavení stanu.
Ve stanech je vždy polštář a deka. Povlečení je nutné vzít vlastní.

Stravování
vlastní, možnost dokoupení v restauraci v kempu.
Zájezd zahrnuje
* dopravu autobusem, * ubytování na 7 nocí/osoba, * pobytovou taxu, * spotřebu vody a elektrické energie, * služby delegáta, , AUTOBUSOVÁ DOPRAVA: ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa A: Rychnov nad Kněžnou - Dobruška - Nové Město nad Metují - Náchod - Česká Skalice - Jaroměř - Hradec Králové - Třebechovice pod Orebem - Týniště nad Orlicí - Kostelec nad Orlicí - Vamberk - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Svitavy - Letovice - Brno - Břeclav - Bratislava., AUTOBUSOVÁ DOPRAVA: ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa B: Rychnov nad Kněžnou - Kostelec nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Třebechovice pod Orebem - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim - Vysoké Mýto - Litomyšl - Svitavy - Letovice - Brno - Břeclav - Bratislava., ,
Zájezd nezahrnuje
* komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu 300 Kč/dospělá osoba, 250 Kč/dítě do 12 let, * polopenzi (švédské stoly) 3 999 Kč/osoba/týden, * snídaně 1 999 Kč/osoba/týden, * obědy nebo večeře 2 299 Kč/osoba/týden, * plnou penzi (jednotné menu) 3 399 Kč/osoba/týden, * místenku v autobuse 100 Kč/osoba obousměrně, * vratnou kauci 500 Kč/stan (splatná na místě),
Výlety
Pro bližší informace o výletech v Chorvatsku klikněte ZDE
Slevy
Dítě do 12 let jako 4., 5. a 6. osoba UBYTOVÁNÍ ZDARMA., Nástupní místa BŘECLAV, BRATISLAVA - sleva 310 Kč/osoba (310 CZK), Nástupní místa BRNO - sleva 200 Kč/osoba (200 CZK), Nástupní místa LETOVICE, PODĚBRADY, PRAHA, HUMPOLEC, JIHLAVA, V. MEZIŘÍČÍ, V. BÍTEŠ - sleva 100 Kč/osoba (100 CZK),
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s., IČ 06293514.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK